içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kemal SAYIN

MİNİK MİSAFİRLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

16-03-2017 10:00:00

MİNİK MİSAFİRLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

PİAZZA’NIN MİNİK MİSAFİRLERİ,

SINIRSIZ EĞLENCENİN TADINI ÇIKARDI!

 

Sosyal, kültürel ve eğlence dolu aktivitelerle alışverişi keyfe dönüştüren Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerini festival tadında bir etkinlikle karşıladı. Simya Eğitim Kurumlarınca düzenlenen hafta sonu etkinliğinde Piazza’da neşe ve eğlence dolu bir gün yaşandı.

Açıldığı günden bu yana Kahramanmaraş halkının tek buluşma noktası olan Piazza AVM, ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra pek çok eğlence ve sosyalleşme imkânı da sunuyor. Zaman zaman kurumların etkinliklerine de ev sahipliği yapan Piazza AVM, geçtiğimiz hafta sonu Simya Eğitim Kurumları’nı ağırladı.

Piazza’nın minik dostları, Simya Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ve gün boyu süren etkinlikte, tam anlamıyla eğlenceye doydular. Yüz boyama ve resim atölyeleriyle, renklerin ve boyamanın tadına varan minikler, kum boyama ve oyun hamuru aktivitelerine de yoğun ilgi gösterdiler. Sanatsal faaliyetlerle keyifli saatler geçirme fırsatı yakalayan çocuklar, müzik atölyelerinde hem enstrümanları tanıdılar hem de perküsyon eğitimi aldılar. Spor aktivitelerinde ise enerjilerini dışa vuran minikler, akıl oyunları atölyesinde ise mangala, abalone, kral aslan ve kurt kapanı gibi oyunların nasıl oynandığını öğrendiler. Rehberlik etkinlikleri kapsamındaki dikkat, öğrenme ve merak atölyelerinin yanı sıra drama ve tiyatro etkinliklerine de katılan çocuklar, hem kendilerini geliştirdiler hem de Piazza’da neşe dolu bir gün geçirdiler.

 

 

 

FACEBOOK YORUM
Yorum

© 2023 maraş memleket

ARA MAİL KAPAT
FACEBOOK TWITTER MASA ÜSTÜ